Nisa Hastanesi

Nisa Hastanesi 1994 yılından bugüne gelinceye dek güçlü sağlık kadrosu, tıp teknolojisinde ileri donanımlara sahip olan Nisa Hastanesi, İstanbul’da açılan ilk özel hastanelerden biri olarak başarı g.. Detaylı Bilgi

ADRES

Çobançeşme Mah., Okul Sok., No:2, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye
Bahçelievler / İstanbul

0 (212) 454 4400

Online randevu alın ya da bizi arayın.

SUNULAN HİZMETLER

Cerrahi müdahale, acil müdahale, pansuman, alçı, enjeksiyon ve müşahade bölümleri ile tüm optimum koşulların sağlandığı Acil Servisimizde; kaza sonrasında her türlü yaralanma, yanık, bayılma, kanama, ateş, solunum güçlüğü, kalp krizi, zehirlenme

Nisa Hastanesi

1994 yılından bugüne gelinceye dek güçlü sağlık kadrosu, tıp teknolojisinde ileri donanımlara sahip olan Nisa Hastanesi, İstanbul’da açılan ilk özel hastanelerden biri olarak başarı grafiğini yukarı taşımıştır. Sizde eğer Nisa Hastanesi Randevu Al işlemini gerçekleştirdikten sonra muayene olmak isterseniz eğer öncelikle randevu almanız gerekiyor. Randevu nasıl alınır? Diye merak ediyorsanız eğer okumaya devam edebilirsiniz.

Nisa Hastanesi Randevu Nasıl Alınır ?

Nisa Hastanesi Randevu Nasıl Alınır ? diye merak ediyorsanız eğer okumaya devam ederek öğrenebilirsiniz.

• Nisa Hastanesi Randevu Al işlemini gerçekleştirmek için siz de hastanenin web sitesine girebilirsiniz.

• MHRS üzerinden hastaneyi ve ilgili birimi bularak randevu alabilirsiniz.

• Hastanenin web sitesine girdikten sonra https://online.medipol.com.tr/uyelik/uye-giris sitesine girerek randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Nisa Hastanesi Randevu Al

Nisa Hastanesi Randevu Al işlemini gerçekleştirdikten sonra nüfus cüzdanınızla ilgili birime giderek randevunuzu onaylattıktan sonra sıra beklemeden muayene olabilirsiniz.

Nisa Hastanesi Tahlil Sonuçları

Nisa Hastanesi Tahlil Sonuçları öğrenmek için https://online.medipol.com.tr/uyelik/uye-giris sitesine girebilirsiniz.

Nisa Hastanesi Kan Tahlil Sonuçları

Nisa Hastanesi Kan Tahlil Sonuçları öğrenmek için https://online.medipol.com.tr/uyelik/uye-giris sitesine giriş yapabilir, bilgilerinizi girdikten sonra sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Nisa Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Nisa Hastanesi Laboratuvar Sonuçları öğrenmek için https://online.medipol.com.tr/uyelik/uye-giris sitesine giriş yaptıktan sonra öğrenebilirsiniz.

Nisa Hastanesi Doktorları

Nisa Hastanesi Doktorları alanında uzman doktorlardan, hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. Siz de eğer sağlık probleminiz varsa Nisa Hastanesi Doktorlarına güvenebilirsiniz.

Nisa Hastanesi Çalışma Saatleri

• Pazartesi 09:00-12:30 13:30-16:00

• Salı 09:00-12:30 13:30-16:00

• Çarşamba 09:00-12:30 13:30-16:00

• Perşembe 09:00-12:30 13:30-16:00

• Cuma 09:00-12:30 13:30-16:00

Nisa Hastanesi Branşları

Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Üroloji,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi, Beslenme ve Diyet, Dermatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Nöroloji, Radyoloji, Ağız ve Diş Sağlığı


Nisa Hastanesi Doktorları

Doktorları çalışma programı ile birlikte sitemizde bulabilirsiniz.