Koru Hastanesi

Koru Hastanesi Ankara ve Sincan Hastaneleri, tüp bebek merkezi, görüntüleme merkezi olarak hizmete giren Koru Ankara Hastanesi, Ankara kökenli en büyük sağlık hizmet sunucusu unvanını almıştır. Kuru.. Detaylı Bilgi

ADRES

Kızılırmak Mah. 1450. Sokak No:13 Çukurambar Ankara-TÜRKİYE
Ankara

0 44466662

Online randevu alın ya da bizi arayın.

SUNULAN HİZMETLER

301 yatak kapasitesi 71 yoğun bakım 31 yeni doğan yoğun bakım

Koru Hastanesi

Ankara ve Sincan Hastaneleri, tüp bebek merkezi, görüntüleme merkezi olarak hizmete giren Koru Ankara Hastanesi, Ankara kökenli en büyük sağlık hizmet sunucusu unvanını almıştır. Kuruluşunda ki, üniversite akademik modelinin etkisiyle sağlık personeli yapılanmasında da eğitim ve öğretim ön plandadır. Siz değerli hastalarına hizmet vermek için çaba gösteren Koru Hastanesi, Koru Sağlık Grubu olarak da bilinmektedir.

Koru Hastanesi Randevu Nasıl Alınır ?

Randevu almak imkanını sizlere sunan Koru Hastanesinden randevu alarak siz de sıra beklemeden muayene olabilirsiniz. Koru Hastanesi Randevu Nasıl Alınır ? diye merak ediyorsanız eğer okumaya devam edin.

• Öncelikle randevu almak için http://ankara.koruhastanesi.com:8091/RandevuLogin/LoginRandevu.aspx?Language=tr-TR sitesine girerek randevu alabilirsiniz.

• MHRS sistemine girerek ilgili birimden ve ilgili doktordan randevu alabilirsiniz.

• Hastanenin iletişim numarasını arayarak randevu alabilirsiniz.

Koru Hastanesi Randevu Al

Koru Hastanesi Randevu Al işlemini gerçekleştirdikten sonra nüfus cüzdanınızla ilgili birime giderek randevunuzu onaylatabilir, sıra beklemeden muayene olabilirsiniz.

Koru Hastanesi Tahlil Sonuçları

Koru Hastanesi Tahlil Sonuçları öğrenmek için http://ankara.koruhastanesi.com:8091/LoginView/Login.aspx?Language=tr-TR sitesine girerek gereken bilgileri girdikten sonra tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Koru Hastanesi Kan Tahlil Sonuçları

Koru Hastanesi Kan Tahlil Sonuçları öğrenmek için http://ankara.koruhastanesi.com:8091/LoginView/Login.aspx?Language=tr-TR sitesine girerek kan tahlil sonucunuzu evinizden çıkmadan öğrenebilirsiniz.

Koru Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Koru Hastanesi Laboratuvar Sonuçları konusunda bilgi almak için http://ankara.koruhastanesi.com:8091/LoginView/Login.aspx?Language=tr-TR sitesine girip bilgilerinizi girdikten sonra laboratuvar sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Koru Hastanesi Doktorları

Etik, güvenilir ve bilimsel personel yapılanması aile kurgusuyla devam ettiği için Koru Hastanesi büyümeye devam etmektedir. İleri teknoloji ve konforun buluştuğu tedavi olanakları Koru Hastanesi Doktorları vasıtasıyla sizlere sunulmaktadır.

Koru Hastanesi Çalışma Saatleri

• Pazartesi 09:00-12:30 13:30-16:00

• Salı 09:00-12:30 13:30-16:00

• Çarşamba 09:00-12:30 13:30-16:00

• Perşembe 09:00-12:30 13:30-16:00

• Cuma 09:00-12:30 13:30-16:00

Koru Hastanesi Branşları

• Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Göğüs Cerrahi, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Havacılık Tıp Merkezi, Hematoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kemik İliği Nakli Merkezi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kolorektal Cerrahi ve Proktoloji, Kulak Burun Boğaz (KBB), Laboratuvar, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Odyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Romatoloji, Tıbbi Onkoloji, Uyku Laboratuvarı, Üroloji, Yoğun Bakım Çocuk, Yoğun Bakım Genel, Yoğun Bakım Koroner, Yoğun Bakım Yeni Doğan, Yoğun Bakım KVC


Koru Hastanesi Doktorları

Doktorları çalışma programı ile birlikte sitemizde bulabilirsiniz.