Konya Numune Hastanesi

Konya Numune Hastanesi Türkiye’de hastaneler ve hastanecilik anlayışının tarihi Anadolu Selçuklular Dönemine kadar dayanmaktadır. Selçuklular ve Osmanlılar döneminde ecdadın insana, insan sağlığına .. Detaylı Bilgi

ADRES

Ferhuniye Mah. Hastane Cd. No:22 Selçuklu KONYA TÜRKİYE 42060
Selçuklu / Konya

0 (332) 235 4500

Online randevu alın ya da bizi arayın.

Konya Numune Hastanesi

Türkiye’de hastaneler ve hastanecilik anlayışının tarihi Anadolu Selçuklular Dönemine kadar dayanmaktadır. Selçuklular ve Osmanlılar döneminde ecdadın insana, insan sağlığına verdiği değeri yardımlaşmayı, hastalara, düşkünlere el uzatmayı onun ardından da sağlık hizmetlerine önem vermeyi getirmiştir. Konya Numune Hastanesi de hastalarını memnun etmek için aynı mantıkla çalışmalarına devam etmektedir.

Konya Numune Hastanesi Randevu Nasıl Alınır ?

Hemen her hastaneye gidişimizde sıra beklemek istemeyiz değil mi? Konya Numune Hastanesi Randevu hizmeti sayesinde tüm hastalarını memnun etmektedir. Konya Numune Hastanesi Randevu Nasıl Alınır ? diye merak ediyorsanız eğer okumaya devam edin.

• Konya Numune Hastanesinden ilgili birimden randevu almak için https://www.hastanerandevu.gov.tr/Randevu/?lang=tr sitesine girebilirsiniz.

• MHRS’ye girerek ilgili birimden ve ilgili doktordan randevu alabilirsiniz.

• Hastanenin iletişim numarasını arayarak randevu alabilirsiniz.

Konya Numune Hastanesi Randevu Al

Konya Numune Hastanesi Randevu Al işlemini gerçekleştirdikten sonra muayene saatinizden birkaç dakika önce ilgili birime nüfus cüzdanınızla giderek randevunuzu onaylatmanız gerekiyor.

Konya Numune Hastanesi Tahlil Sonuçları

Konya Numune Hastanesi Tahlil Sonuçları konusunda bilgi almak için hastanenin web sitesine girebilirsiniz.

Konya Numune Hastanesi Kan Tahlil Sonuçları

Konya Numune Hastanesi Kan Tahlil Sonuçları hakkında bilgi almak için hastanenin web sitesine girerek, öğrenebilirsiniz.

Konya Numune Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Konya Numune Hastanesi Laboratuvar Sonuçları öğrenmek için https://numune.konyasm.gov.tr:30005/KarmedLabSonuc/login sitesine girebilir, bilgilerinizi girdikten sonra öğrenebilirsiniz.  

Konya Numune Hastanesi Doktorları

Kendini geliştirmiş ve teknolojiye ayak uyduran Konya Numune Hastanesi Doktorları hastalarıyla bire bir ilgilenmekte ve onların sorunlarına kısa sürede çözüm bulmaktadır.

Konya Numune Hastanesi Çalışma Saatleri

• Pazartesi 09:00-12:30 13:30-16:00

• Salı 09:00-12:30 13:30-16:00

• Çarşamba 09:00-12:30 13:30-16:00

• Perşembe 09:00-12:30 13:30-16:00

• Cuma 09:00-12:30 13:30-16:00

Konya Numune Hastanesi Branşları

• Acil Tıp, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıkları, Diyet, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Göz Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nefroloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmalotoji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi, Radyodiagnosti, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji, Üroloji


Konya Numune Hastanesi Doktorları

Doktorları çalışma programı ile birlikte sitemizde bulabilirsiniz.