Konak Hastanesi

Konak Hastanesi 2006 yılında hizmet vermeye başlamış olan Konak Hastanesi, siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet vermek için kendini yenilemeye devam etmektedir. Hastane vasıtasıyla tahlil sonuç.. Detaylı Bilgi

ADRES

Yenişehir Mahallesi, Demokrasi Bulvarı No:44, 41100 Kocaeli/İzmit
İzmit / Kocaeli

0 444-9595

Online randevu alın ya da bizi arayın.

SUNULAN HİZMETLER

9500 m2 kapalı alan 57 ader hasta yatağı 21 adet gözlem yatağı 6 adet genel yoğun bakım yatağı 5 adet Koroner Yoğun bakım yatağı 5 adet KVC Yoğun bakım yatağı 34 adet Yenidoğan Yoğun Bakım küvezi 5 adet ameliyathane 3 adet doğum salonu 107 adet hasta yatağı

Konak Hastanesi

2006 yılında hizmet vermeye başlamış olan Konak Hastanesi, siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet vermek için kendini yenilemeye devam etmektedir. Hastane vasıtasıyla tahlil sonuçları , laboratuvar sonuçları ve kan tahlil sonuçları konusunda evinizden çıkmadan bilgi alabilirsiniz. Tabi, öncelikle muayene olmanız gerekiyor. Muayene olmak istiyorum ama sıra beklemek istemiyorum diyenlerdenseniz, hastane sizlere randevu alma imkanını da sunmakta. Konak Hastanesi Randevu Nasıl Alınır ? sorusunun cevabını sizlere vereceğiz. Okumaya devam edin.

Konak Hastanesi Randevu Nasıl Alınır ?

Konak Hastanesi Randevu Nasıl Alınır ? sorusunun cevabını sizlere vereceğiz. Sizde randevu alarak hiç sıra beklemeden muayene olabilir ve hastalıklarınıza çare bulabilirsiniz.

Randevu almak için:

• MHRS sistemine girerek, hastanenin ilgili biriminden ve ilgili doktorundan randevu alabilirsiniz.

• Hastanenin iletişim numarasını arayarak, gideceğiniz ilgi birimden ve istediğiniz doktordan randevu alabilirsiniz.

Konak Hastanesi Randevu Al

Konak Hastanesi Randevu Al işlemini gerçekleştirdikten sonra muayene saatinizde hastanenin ilgili birimine TC Kimlik numaranızla giderek siz de muayene olabilirsiniz. Hem de sıra beklemeden.

Konak Hastanesi Tahlil Sonuçları

Muayene oldunuz ve tahlil sonucunuz çıktı mı çıkmadı mı onu mu öğrenmek istiyorsunuz? Konak Hastanesi Tahlil Sonuçları öğrenmek için http://konakhastanesi.com.tr/online-islemler/e-sonuc kısmına girebilirsiniz.

Konak Hastanesi Kan Tahlil Sonuçları

Konak Hastanesi Kan Tahlil Sonuçları öğrenmek için http://konakhastanesi.com.tr/online-islemler/e-sonuc sitesine girerek öğrenebilirsiniz.

Konak Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Konak Hastanesi Laboratuvar Sonuçları öğrenmek için http://konakhastanesi.com.tr/online-islemler/e-sonuc sitesine girerek gereken bilgileri girdikten sonra öğrenebilirsiniz.

Konak Hastanesi Doktorları

Hasta odaklı yaklaşımı, akademik ve tecrübeli hekim kadrosu, sağlık personeliyle, hizmetli ve kaliteli hizmet veren Konak Hastanesi Doktorları hastalarını memnun etmeye devam etmektedir.

Konak Hastanesi Çalışma Saatleri  

• Pazartesi 09:00-12:30 13:30-16:00

• Salı 09:00-12:30 13:30-16:00

• Çarşamba 09:00-12:30 13:30-16:00

• Perşembe 09:00-12:30 13:30-16:00

• Cuma 09:00-12:30 13:30-16:00

Konak Hastanesi Branşları 

• 128 Kesit BT Koroner (Sanal) Anjiyo, Tüp Bebek Tedavisi, Obezite Cerrahisi, Diyabetik Cerrahi,Kalp Damar Cerrahisi,İleri Görüntüleme Yöntemleri,El ve Mikro Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Kolon Hidroterapi,128 BT Sanal Bronkoskopi ve Kolonoskopi, Transkranial Manyetik Uyarım Tedavisi


Konak Hastanesi Doktorları

Doktorları çalışma programı ile birlikte sitemizde bulabilirsiniz.