Koç Üniversitesi Hastanesi

Koç Üniversitesi Hastanesi 2014 yılında Koç Üniversitesi’nin eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyete geçen hastanenin 2016 yılı itibariyle hastane kapasitesi artış gösterdi. Her ne kadar hast.. Detaylı Bilgi

ADRES

Topkapı, Koç Üniversitesi Hastanesi, Davutpaşa Cd. No:4, 34010 Zeytinburnu/İstanbul
Zeytinburnu / İstanbul

0 (850) 250 8250

Online randevu alın ya da bizi arayın.

SUNULAN HİZMETLER

220.000 m2 Sağlık Bilimleri Yerleşkesi 426 tek kişilik hasta odası 353 hasta odası 55 yoğun bakım ünitesi, 14 kemik iliği 4 iyot odasına yükselti Kapsamlı Kanser Programı Living Heart Kadın Sağlığı Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi GI Program (Gastroenteroloji) Metabolizma ve Endokrinoloji Programı Omurga Merkezi Ortopedi ve Travmatoloji Pulmonoloji Nörolojik Bilimler Merkezi Üroloji Merkezi Baş Boyun Cerrahisi Estetik Cerrahi ve Kozmetik Dermatoloji Check Up

Koç Üniversitesi Hastanesi

2014 yılında Koç Üniversitesi’nin eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyete geçen hastanenin 2016 yılı itibariyle hastane kapasitesi artış gösterdi. Her ne kadar hastalarının memnuniyeti için çalışma gösterseler de insanlar hastaneye gitmekte tereddüt etmektedirler. Hastaneye gidip de sıra beklemek çok can sıkıcı değil mi? Bu can sıkıcı durumdan kurtulacaksınız. Randevu alarak sıra beklemeden muayene olabilirsiniz.

Koç Üniversitesi Hastanesi Randevu Nasıl Alınır ?

Hastaneye gidip muayene olacağım ama Koç Üniversitesi Hastanesi Randevu Nasıl Alınır ? bilmiyorum mu diyorsunuz. Sizlere randevu alma işlemini anlatacağız.

• Öncelikle hastanenin web sitesi üzerinden randevu almak için https://www.kuh.ku.edu.tr/tr/page/e-appointment/appointment-form sitesine girebilirsiniz.

• MHRS üzerinden hastaneyi ve gerekli birimi bularak randevu alabilirsiniz.

• Hastanenin iletişim numarasını arayarak randevu alabilirsiniz

Koç Üniversitesi Hastanesi Randevu Al

Koç Üniversitesi Hastanesi Randevu Al işlemini gerçekleştirdikten sonra nüfus cüzdanınızla gereken birime giderek randevunuzu onaylattıktan sonra sıra beklemeden muayene olabilirsiniz.

Koç Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları

Koç Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları öğrenmek için hastanenin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Koç Üniversitesi Hastanesi Kan Tahlil Sonuçları

Koç Üniversitesi Hastanesi Kan Tahlil Sonuçları öğrenmek için hastanenin web sitesini ziyaret edebilir ve evde oturduğunuz yerde sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Koç Üniversitesi Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Koç Üniversitesi Hastanesi Laboratuvar Sonuçları hakkında bilgi almak için https://lab.kuh.ku.edu.tr/Login.aspx sitesini ziyaret edebilir, gereken bilgileri girdikten sonra sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Koç Üniversitesi Hastanesi Doktorları

Koç Üniversitesi Hastanesi Doktorları kendini geliştirmiş kişilerden oluşmaktadır. Detaylı bilgi için hastanenin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Koç Üniversitesi Hastanesi Çalışma Saatleri

• Pazartesi 09:00-12:30 13:30-16:00

• Salı 09:00-12:30 13:30-16:00

• Çarşamba 09:00-12:30 13:30-16:00

• Perşembe 09:00-12:30 13:30-16:00

• Cuma 09:00-12:30 13:30-16:00

Koç Üniversitesi Hastanesi Branşları  

Acil Tıp, Adli Tıp Anabilim Dalı, Akupunktur Ünitesi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Deri ve Zührevi Hastalıkları, Doku ve Organ Nakli Merkezi, Endokrinoloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Genel Dahiliye, Geriatri, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp,Ortopedi ve Travmatoloji, Tıbbi Patoloji, Tüp Bebek Ünitesi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Radyoloji, Romatoloji, Spor Hekimliği, Üroloji, Yoğun Bakım - İç Hastalıkları


Koç Üniversitesi Hastanesi Doktorları

Doktorları çalışma programı ile birlikte sitemizde bulabilirsiniz.