Güven Hastanesi

Güven Hastanesi 1973 yılında kurulan Özel Ankara Güven Hastanesi, modern tıbbın gereklerini yılların tecrübesiyle harmanlayarak hastalarına aktarmaya devam etmektedir. Hastalarını memnun etmek adına.. Detaylı Bilgi

ADRES

Remzi Oğuz Arık Mah., Şimşek Sok., No:29, Çankaya, Ankara, Türkiye
Çankaya / Ankara

0 444-9494

Online randevu alın ya da bizi arayın.

SUNULAN HİZMETLER

400 m2 alan 254 yatak 12 Ameliyathane

Güven Hastanesi

1973 yılında kurulan Özel Ankara Güven Hastanesi, modern tıbbın gereklerini yılların tecrübesiyle harmanlayarak hastalarına aktarmaya devam etmektedir. Hastalarını memnun etmek adına randevu sistemiyle çalışma gösteren Güven Hastanesine muayene olmak için gittiğinizde randevu aldığınız takdirde beklemeden muayene olacaksınız.

Güven Hastanesi Randevu Nasıl Alınır ?

Güven Hastanesi Randevu Nasıl Alınır ? diye merak ediyorsanız eğer sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Okumaya devam edin.

• Randevu almak için öncelikle MHRS yolunu deneyebilirsiniz. MHRS’ye girdikten sonra ilgili birim ve doktordan randevu alabilirsiniz.

• Hastanenin iletişim numarasını arayarak istediğiniz doktordan randevu alabilirsiniz.

Güven Hastanesi Randevu Al

Güven Hastanesi Randevu Al işlemini gerçekleştirdikten sonra randevu saatinizde ilgili birimde olarak randevunuzu onaylatmalı daha sonra da muayene olmalısınız.

Güven Hastanesi Tahlil Sonuçları

Güven Hastanesi Tahlil Sonuçları konusunda bilgi almak için hastanenin web sitesine girebilirsiniz.

Güven Hastanesi Kan Tahlil Sonuçları

Güven Hastanesi Kan Tahlil Sonuçları hakkında bilgi almak için hastanenin web sitesine girebilir ve sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Güven Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Güven Hastanesi Laboratuvar Sonuçları hakkında bilgi almak için hastanenin web sitesine girebilir evinizde oturduğunuz yerde sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Güven Hastanesi Doktorları

Çalışma gösterdiği günden itibaren kendini sürekli yineleyen ekibiyle hastalarını memnun etmeye çalışan Güven Hastanesi Doktorları alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Güven Hastanesi Çalışma Saatleri

• Pazartesi 09:00-12:30 13:30-16:00

• Salı 09:00-12:30 13:30-16:00

• Çarşamba 09:00-12:30 13:30-16:00

• Perşembe 09:00-12:30 13:30-16:00

• Cuma 09:00-12:30 13:30-16:00

Güven Hastanesi Branşları

Acil Servis, Ağız, Diş Sağlığı ve Hastalıkları, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Check Up, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nefroloji, Çocuk Nöroloji, Çocuk Romatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları, Damar Cerrahisi, Dermatoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Evde Bakım, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon,Gastroenteroloji, Gastroenteroloji Cerrahisi, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları, İmmünoloji ve Allerji Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Karaciğer, Pankreas, Safra Kanalı Cerrahisi, Kardiyoloji, Kat Hekimliği, Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi, Laboratuvar, Medikal Onkoloji, Meme ve Endokrin Cerrahi, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Obezite ve Metabolik Cerrahi, Odyoloji (İşitme - Denge) ve Konuşma, Organ Nakli Merkez, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Romatoloji, Tüp Bebek Merkezi, Üroloji, Yenidoğan İşitme Referans Merkezi, Yenidoğan ve Yenidoğan Yoğun Bakım


Güven Hastanesi Doktorları

Doktorları çalışma programı ile birlikte sitemizde bulabilirsiniz.