Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Gazi Hastanesi

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Gazi Hastanesi 2 Ekim 1979 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisine bağlı olarak kurulan Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Gazi Hastanesi kuruluşundan bu an.. Detaylı Bilgi

ADRES

Emniyet, Mevlana Blv. No:29, 06560 Yenimahalle/Ankara
Yenimahalle / Ankara

0 444-4848

Online randevu alın ya da bizi arayın.

SUNULAN HİZMETLER

1028 yatak kapasitesi Yataklı Servis Hizmetleri Poliklinik Hizmetleri Aşılama Hizmetleri Eğitim Danışmanlık Hizmetleri

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Gazi Hastanesi

2 Ekim 1979 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisine bağlı olarak kurulan Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Gazi Hastanesi kuruluşundan bu ana gelinceye dek artış gösteren sağlık hizmetleriyle halkına hizmet vermeye devam etmekte. Hastaneden hizmet alan hastalar yaptığı yorumlarda memnuniyetlerini dile getirmektedir. Ankara Gazi Üniversitesi Hastanesi Laboratuvar Sonuçları öğrenmek ve Randevu almak için okumaya devam edin.

Gazi Üniversitesi Randevu Nasıl Alınır ?

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Laboratuvar Tahlil Sonuçları Görüntüleme işlemi için ya da muayene olmak için mutlaka randevu almanız gerekiyor. Peki, Gazi Üniversitesi Randevu Nasıl Alınır ?

• Randevu almak için öncelikle hastanenin iletişim numarasını arayabilirsiniz.

• Eğer oradan herhangi bir geri dönüt alamazsanız o zaman MHRS üzerinden randevu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

• Ayrıca Muayene randevuları C Blok -1. Katta bulunan resmi işlemlerden sonra günlük olarak da verilmektedir. Yalnızca Çarşamba günleri öğleden sonra poliklinik hizmeti verilmemektedir.

Gazi Üniversitesi Randevu Al

Gazi Hastanesi Randevu Al işlemini gerçekleştirdikten sonra Nüfus Kağıdınızla birlikte, muayene olacağınız birime giderek kayıt yaptırmanız gerekiyor. Eğer sizin adınıza başka biri muayene olmak isterse hakkında suç duyurusu başlatılır.

Gazi Hastanesi Tahlil Sonuçları

Gazi Hastanesi Tahlil Sonuçları öğrenmek için http://referrer.lab.gen.tr sitesine girerek TC Kimlik numaranızı ve hasta numaranızı girerek sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Kan Tahlil Sonuçları

Gazi Hastanesi Kan Tahlil Sonuçları öğrenmek için hastanenin internet sitesine giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçları

Gazi Hastanesi Laboratuvar Sonuçları öğrenmek için http://referrer.lab.gen.tr sitesine girerek TC Kimlik numaranızı ve hasta numaranızı girerek laboratuvar sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Gazi Hastanesi Doktorları

Gazi Üniversitesi Hastanesi Doktorları arasında seçiminizi yaparak randevu alabilir, sıra beklemeden muayenenizi olabilirsiniz.

Gazi Üniversitesi Hastanesi Doktorları kapsamında 413 öğretim üyesi, 14 öğretim görevlisi, 23 uzman, 575 araştırma görevlisi görevini icra etmektedir.

Gazi Üniversitesi Çalışma Saatleri

• Pazartesi 09:00-12:30 13:30-16:00

• Salı 09:00-12:30 13:30-16:00

• Çarşamba 09:00-12:30

• Perşembe 09:00-12:30 13:30-16:00

• Cuma 09:00-12:30 13:30-16:00

Gazi Üniversitesi Hastanesi Branşları

Genel Cerrahi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Radyoloji, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Geriatri, Nöroloji, Fizyoloji, İşitme ve Rehabilitasyon Birimi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Radyasyon Onkolojisi, Çocuk Hematoloji, Ortopedi ve Travma, İmmünoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Yenidoğan, Endokrinoloji, Nöroloji, Kardiyoloji, Çocuk Sağlığı ve HastalıklarıGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Gazi Hastanesi Doktorları

Doktorları çalışma programı ile birlikte sitemizde bulabilirsiniz.