Erdem Hastanesi

Erdem Hastanesi Mühendis Hasan Külün, Dr. Hüseyin Külünk ve Dr. Metin Külünk tarafından 1988 yılında Ümraniye’nin Çakmak Mahallesinde küçük bir poliklinik olarak hizmet vermeye başladı. 1989 yılına .. Detaylı Bilgi

ADRES

Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No: 3-5 Ümraniye İstanbul
Ümraniye / İstanbul

0 (850) 222 0494

Online randevu alın ya da bizi arayın.

SUNULAN HİZMETLER

6000 metrekare kapalı alan, 77 yatak kapasitesi, 7 Genel Ameliyathane, 1 Acil Ameliyathane, Diyaliz Merkezleri Cerrahi Yoğun Bakım, Genel Yoğun Bakım, Pediatri Yeni Doğan Yoğun Bakım, Koroner Yoğun Bakım, Kardiyovasküler Yoğun Bakım, Tedavi Üniteleri

Erdem Hastanesi

Mühendis Hasan Külün, Dr. Hüseyin Külünk ve Dr. Metin Külünk tarafından 1988 yılında Ümraniye’nin Çakmak Mahallesinde küçük bir poliklinik olarak hizmet vermeye başladı. 1989 yılına gelindiğinde ise Poliklinik, Alemdağ Caddesinde bulunan daha geniş bir daireye taşındı. 1994 yılına gelindiğinde bir hastane binası satın alarak Ümraniye’nin ilk özel hastanesi olarak hizmet vermeye başladı.

Erdem Hastanesi Randevu Nasıl Alınır ?

Her hastaneye gidişinizde sıra beklemekten şikayetçiyseniz eğer randevu alma işlemini gerçekleştirerek siz de sıra beklemeden muayene olabilirsiniz. Erdem Hastanesi Randevu Nasıl Alınır ? diye merak ediyorsanız eğer, okumaya devam edin.

• Randevu almak için, MHRS yolunu deneyebilir ya da web sitesine girerek online randevu alabilirsiniz.

• Eğer bu yollardan geri dönüt alamazsanız Erdem Hastanesi iletişim numarasını arayarak siz de randevu alabilirsiniz.

Erdem Hastanesi Randevu Al

Erdem Hastanesi Randevu Al işlemini gerçekleştirdikten sonra siz de Nüfus kağıdınızla hastanede ilgili birime giderek randevunuzu onaylattıktan sonra muayene olabilirsiniz.

Erdem Hastanesi Tahlil Sonuçları

Erdem Hastanesi Tahlil Sonuçları öğrenmek için http://erdemhastanesi.com/tr/e-laboratuvar sitesine giriş yapabilir, hastanenin olduğu yeri, TC kimlik numaranızı girdikten sonra tahlil sonucunuza ulaşabilirsiniz.

Erdem Hastanesi Kan Tahlil Sonuçları

Erdem Hastanesi Kan Tahlil Sonuçları öğrenmek için http://erdemhastanesi.com/tr/e-laboratuvar sitesine giriş yapabilir, gereken bilgileri girdikten sonra tahlil sonucunuza ulaşabilirsiniz.

Erdem Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Erdem Hastanesi Laboratuvar Sonuçları öğrenmek için http://erdemhastanesi.com/tr/e-laboratuvar sitesine giriş yapabilir, TC Kimlik Numaranızı girdikten sonra laboratuvar sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Erdem Hastanesi Doktorları

Erdem Hastanesi Doktorları kendini sürekli yenileyen ve değişikliklere ayak uyduran bir kadrodan oluşmaktadır. Doktorlar sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba göstermektedir.

Erdem Hastanesi Branşları

• Akupunktur Polikliniği, Beslenme ve Diyet, Biorezonans, Check-Up, Çocuk Cerrahisi, Estetik ve Güzellik Merkezi, Fizik Tedavi ve İnme (Felç) Rehabilitasyon Merkezi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Lazer Epilasyon, Nöroloji, Nükleer Tıp, Obezite Cerrahisi, Patoloji, Psikiyatri, Psikoloji, Saç Ekim Merkezi, Soğuk Lipoliz, Tüp Bebek Merkezi, Üroloji

Erdem Hastanesi Çalışma Saatleri  

• Pazartesi 09:00-12:30 13:30-16:00

• Salı 09:00-12:30 13:30-16:00

• Çarşamba 09:00-12:30 13:30-16:00

• Perşembe 09:00-12:30 13:30-16:00

• Cuma 09:00-12:30 13:30-16:00

Erdem Hastanesi Doktorları

Doktorları çalışma programı ile birlikte sitemizde bulabilirsiniz.